pa2
14 بهمن 1401 - 13:02

افتتاح مرکز خدمات جامع سلامت بنیاد برکت شهرستان مرزی مهران

مدیر کل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) استان ایلام گفت: به مناسبت فرا رسیدن دهه فجر انقلاب اسلامی مرکز خدمات جامع سلامت بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام( ره )، شهر مهران افتتاح و به بهره‌برداری رسید.

به گزارش خبرگزاری فارس از ایلام، حسن بهرام نیا استاندار ایلام، در حین افتتاح این پروژه، اظهار کرد: در ایام اربعین ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) با مدیر کل جهادیش با سرعت عمل و اقدام به موقع خدمات ارزشمندی به زائران ارائه کرد و اگر نبود فعالیت‌ها و اقدامات ستاد اجرایی قطعا دچار مشکل جدی بخصوص در حوزه آب و غذا می‌شدیم.

وی افزود: همچنان نیازمند حمایت‌های ستاد اجرایی در راستای توسعه و محرومیت زدایی در استان هستیم.

استاندار ایلام گفت: افتتاح مرکز خدمات جامع سلامت شهر مهران با حمایت بنیاد برکت باعث شده مردم این شهرستان از خدمات سلامت به نحو مطلوبی برخودار شوند که این گونه خدمات از نعمت‌های این انقلاب است.

بهرام نیا گفت: ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره)، با تمام توان جهت محرومیت زدایی و کمک به توسعه استان پای کار است که جای تقدیر و تشکر ویژه دارد. 

در ادامه محمد زارع مدیر کل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) استان ایلام نیز اظهار کرد: با توجه به تردد مداوم زائران از مرز مهران و اربعین، این درمانگاه قطعا در سلامت مردم تاثیرگذار خواهد بود‌.

وی با بیان اینکه بنیاد برکت بیش از ۲۰ میلیارد ریال برای ساخت مرکز سلامت شهر مهران هزینه کرده است، افزود: جهت استقرار تجهیزات پزشکی این درمانگاه کمک خواهیم کرد. 

مدیر کل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) استان ایلام گفت: بنیاد برکت تاکنون توانسته پروژه‌های خوبی در زمینه اشتغالزایی و کمک به توسعه همه جانبه  در سطح استان به بهره‌برداری برساند.

پایان پیام/

 

 

منبع: فارس
شناسه خبر: 1016677