pa2
14 بهمن 1401 - 18:24

کشف ۱۳۰۰ کیلو تریاک در یک عملیات پلیسی در هرمزگان

با تلاش ضربتی پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان جاسک و همکاری اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان ،شب گذشته در یک عملیات پلیسی یک تن و 300کیلو تریاک دراین شهرستان کشف و ضبط شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از بندرعباس، سردار غلامرضا جعفری فرمانده انتظامی استان هرمزگان ظهر امروز در تشریح این خبر بیان داشت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان جاسک در ادامه طرح مقابله با قاچاق مواد مخدر و مبارزه با قاچاقچیان و سوداگران مرگ شب گذشته حین گشت زنی در یکی از محورهای فرعی به یکدستگاه خودرو وانت نیسان که از منطقه جانوری به سمت منطقه کوهستانی لیردف در حال حرکت بود مشکوک شده و دستور توقف دادند.

سردار غلامرضا جعفری افزود: راننده خودرو بدون توجه به دستور پلیس و علائم هشدار دهنده اقدام به فرار کرد که با هدایت عملیاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان پس از تعقیب و گریز طولانی ، نهایتا متهم با استفاده از تاریکی هوا و کوهستانی بودن منطقه خودرو را رها و متواری گردید که در بازرسی از خودرو توقیفی یک تن و 300 کیلو تریاک در بسته های مختلف کشف و ضبط شد.

این مقام انتظامی استان اظهار داشت : تلاش ماموران برای دستگیری متهم متواری و دیگر عاملان قاچاق این محموله مواد مخدر ادامه دارد.

 پایان پیام/

منبع: فارس
شناسه خبر: 1017305