pa2
18 دی 1401 - 16:10

دروازه‌بان مس: حسین‌خانی در استفاده از جوان‌ها شجاعت به خرج داد

حسین شهریاری دروازه‌بان تیم فوتبال مس کرمان اعتقاد دارد سرمربی این تیم در استفاده از بازیکنان جوان شجاعت به خرج داده است.

حسین شهریاری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره مصدومیتی که در بازی با سپاهان دچارش شد، گفت: متأسفانه در دقیقه 17 از زمین مسابقه بیرون رفتم. درد زیادی داشتم و فکر می‌کردم از ناحیه زانو دچار یک مصدومیت جدی شدم. بعد از بازی اما مشخص شد که این آسیب‌دیدگی چندان جدی نیست و می‌توانم تا یک هفته دیگر به شرایط بازی برسم. خدا را شکر می‌کنم که اتفاق بدی برایم رخ نداد.

وی در مورد شکست برابر سپاهان تصریح کرد: گلی که در دقایقی ابتدایی خوردیم کار ما را سخت کرد و در ادامه هم نتوانستیم به آن چیزی که می‌خواهیم دست پیدا کنیم. البته این را هم باید پذیرفت که سپاهان یکی از تیم‌های قدرتمند لیگ امسال است و در زمین خودش با آن همه ستاره خیلی سخت شکست می‌خورد. به هر حال باید این باخت را فراموش کرده و به فکر بازی‌های بعد باشیم.

دروازه‌بان تیم فوتبال مس کرمان راجع به جایگاه متزلزل مس کرمان در جدول اظهار داشت: تیم ما تازه به لیگ برتر صعود کرده است و این را هم باید در نظر بگیرید که بسیاری از بازیکن‌های مس جوان هستند و فرزاد حسین‌خانی به‌عنوان سرمربی تیم شجاعت به خرج می‌دهد که به آنها میدان می‌دهد. تیم ما قطعاً به مرور زمان بهتر خواهد شد و خودمان را در جدول بالا می‌کشیم.

شهریاری راجع به بازی تیمش برابر صنعت نفت در جام حذفی گفت: مطمئناً می‌خواهیم در این جام خودمان را نشان دهیم و هدفی جز برد نخواهیم داشت هر چند که می‌دانیم صنعت نفت تیم خوبی است و آنها هم می‌خواهند در جام حذفی به مراحل بالاتر صعود کنند.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 963304