pa2
25 اسفند 1401 - 11:53

دبیر: کشتی گرگان از روزهای اوج فاصله گرفته/ باید چاره‌ای اندیشید

رئیس فدراسیون کشتی با تاکید بر این که کشتی گرگان در سالهای گذشته قهرمانان زیادی را در این حوزه داشت گفت: در سالهای اخیر کشتی این استان افت داشته و باید برای احیا آن چاره ای اندیشید.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، رئیس فدراسیون کشتی صبح امروز با مهند سید النگی شهردار گرگان دیدار و گفت و گو کرد.

علیرضا دبیر در این دیدار با اشاره به اینکه کشتی استان گلستان و گرگان در سال های گذشته حرف های زیادی برای گفتن داشت و قهرمانان بزرگی را نیز به کشور معرفی کرده بود گفت: متأسفانه کشتی در استان گلستان دچار افت شده و باید چاره ای برای این راه اندیشده شود.

دبیر تصریح کرد: شهرداری امکانات بالقوه ای در اختیار دارد که از این ظرفیت ها می تواند برای رشد و ارتقاء کشتی در گرگان استفاده نماید.

وی ادامه داد: اگر زیرساخت لازم برای تمرین و آموزش کشتی گیران فراهم شود ما نیز کمک های لازم را از نظر فنی و سایر موارد خواهیم کرد تا بار دیگر شاهد ظهور قهرمانان بزرگی از استان گلستان باشیم.

سید النگی با اشاره به اینکه کشتی افتخارات بسیاری را در ورزش ایران کسب کرده است، گفت همکاری لازم را با هیئت کشتی استان خواهیم داشت.

شهردار گرگان تصریح کرد: بی تردید با حمایت های فدراسیون کشتی، شرایط ساخت سالن کشتی مجهز در گرگان فراهم خواهد شد.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1096076